Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

BOP PROJESİ 

Ibrahim Karavelioğlu
17 Kasım, 15:28 · 

9 ayda 41.milyar dolar cari açık verdik. Yıl sonu 50.milyar doları geçecek gibi. İç borçlanmaya 50.milyar faiz ödüyoruz. Cari açık içinde faiz ödüyoruz. 
Özel sektör ise konkordato ilan etmeye devam ediyor. Birileride ekonomik kriz yok diyor. Bir ekonomide yüksek faiz varsa, üretim düşer, işten çıkarma başlar. Bugün de işini kaybedenleri konuşuyoruz. Merkez Bankasının kasasında piyasalara müdahale edebilecek 20.milyar doları var.üretim ekonomisi yerine inşaat vb'ri keyfiyet yüzünden, üretim de geriledik. Tarım ürünlerini de ithal eden Türkiye'yi zor günler bekliyor. Bakanımız orta vadede üretim ekonomisini kuracağız diyor. İnşallah diyelim de , orta vade de üretim ekonomisi kuracaksak, bir yerden başlamak zorundayız. . Orta vade de üretim ekonomisi kurmak için bir adım atılmazsa ekonomiden sorumlu bakanın sözleri boşta kalır.

Bop Projesi ŞemasıBop Projesi Şeması

Yorumlar:


Mustafa Temiz : BOP bop....oldu lort.?

Yanıt:

Nesrin Nebi Altıncı : Siyahına da Beyazına da kurbanım Beşiktaş. Senin üzerinden oynanan büyük Oyun. Medya da yeni dönem; Siyah Beyazlılar Örgüt mü kurdu?

Yanıt:

Ibrahim Karavelioğlu :Mahallenin adı.karakartalı bağlamaz

Yanıt:

Nesrin Nebi Altıncı :Doğru. Eve geldim mi seyrederim tekrarını. Bilgilendirdiğin için thank you Uncle. Selamlar, Mr. Cumumber.

Ibrahim Karavelioğlu
28 Ekim · 

Abd'nin bop projesi, Lozan anlaşmasını tanımıyorum demektir. Bu durum da Türkiye yi yönetenler neden' açıkça ey abd' sen bize düşmanlık yapıyorsun diyemiyor?

Abd'ye sen bize düşmanlık yapmaya devam edersen' ilişkimiz biter demek doğru çizgidir. Bu tavrı koyamayanlar' Türkiye yi yöneteme

Ibrahim Karavelioğlu
27 Temmuz · 

Suriye ile işbirliği yapmak' abd'nin yenilmesini tescil etmektir.
Abd. İle görüşme lozana ihanettir.
Abd lozanı tanımıyor .o bopcu.
Ibrahim Karavelioğlu
6 Temmuz · 
 

Bandırma vapuruna binenler ' milli duygularla yola çıktı. Sonuçta irade'i milliye'den, Misaki milli sınırlarımız lozan da tescil edildi. Ancak bu sınırları Abd'e kabül etmedi. Abd halen 100 yıllık bop projesine devam ediyor.

Türkiye ve komşuları, bop projesi kapsamında da, çeşitli saldırılara karşı mücadele veriyor.

Fox tv de ismi lazım degil biri haftalarca elin de "nutuk" kitabıyla poz vermişti . 
Aynı kişi "kurtuluş kuruluştadır" diyen Ümit Kocasakala, eski usüllere "kuvetleri vurgular" yaparak' chp'ye genel başkan olamazsınız demişti. İyi de o elinde'ki kitap eski usül dediğin kitap değil mi? Nutuk kitabıyla kendini milli biriymiş gibi , göstermenize ne demeli?

Bir başka açıdan bakarsak ' Kocasakala aday olması için imza vermeyenler, Doğu Perinçek'e aday olması için imza verdik diyor ' arkasından chp'yi eleştirdiği için kızıyor.

Kocasakala aday olabilmesi için imza verilmiyorsa chp de Altı oktan bir eser kalmamış demektir.

Elinde Nutukla nutuk atan' emperyalizmin hizmekarından' övgüyle bahsedenlere ne diyelim?

Ibrahim Karavelioğlu
31 Mayıs · 

Eşit vatandaşlık .
Türkiye Birleşik Devletleri gibi söylemler , Ychp tarafından söylenmiştir. 
Hdp'ye gerek kalmamış, hdp'li lerde bizimle aynı çizgiye geldi chp demiş. 
Her satır buram buram bop kokuyor.
Ibrahim Karavelioğlu
20 Mayıs · 
 

Bop projesi çökerken, abd son kozunu oynadı.kudüsü israilin başkenti yaparak, karşı dinleri birbirine düşürmeye başladı. Öncesinde arapla Türkün, alevi ile sunninin arasını açan abd bölgedeki tüm farklılıkları kullandı. Vekalet savaşlarından da sonuç alamayınca büyük bir savaşın düğmesine bastı.

Dolar imparatorluğunun çökmesi' abd'nin liderliğinin de çökmesi anlamındadır. 
Bu nedenle Türkiye abd karşı karşıya gelecektir. 
Siyasetcilerimiz Ege'de doğu akdenizde yapılan hazırlıkların Türkiye için planlandığını artık görmelidir.

İttifakcılar bop projesine açık destek veriyor. Açılımı meclise getireceğiz diyorlar. Abd'nin isteği de kansız bölünme anlamındadır, ya da demokratik özerklik . Batıyla natoyla birlikteyiz dedikleri çok doğru. Ancak Türk milleti bu durumu açıkça bilmiyor. İttifakcılar da açılımı meclise getireceğiz diyorlar, açıkça ifade etmiyorlar.

Bölünme kimin işine yarar sorusunun cevabına bakarsak ' büyük İsrail devletinin kurulmasına yarar tabi'ki, bugünkü adı büyük Kürdistan olsada, asıl adı büyük İsrail devletidir. Abd ile işbirliği yapan partiler Türkiyenin bölünmesini hizmet eder. Öncesine de bakarsak ' ak partinin açılım ve Hendek Savaşlarını görüyoruz. Ak Parti açılımdan vaz geçerken, muhalefet partilerinin açılımı meclise getireceğiz demesine abd çok menmun olmuştur.

Ibrahim Karavelioğlu
18 Mayıs · 
 

Libya 6 parçaya bölündü, iç savaş devam ediyor. 
Yugoslavya 7 parçaya bölündü.

Irak 3 parçaya bölündü, olaylar devam ediyor.

Suriye'yi parçalama gayretleri devam ediyor. 
İranın' Türkiyenin ekonomisi çökertildi, kudüs israilin başkenti ilan edilerek büyük savaşın ön adımı atıldı.

Bop projesinin tamamlanması için gereken herşey yapıldı, seçimden sonraki günler için adaylar ümit veren bir açıklama yapamıyor.

Doğu Perinçek Avrasya da karşılığı olan işbirliği anlaşmalarıyla Yeniden kuruluş ayarlarına döneceğiz diyor.