Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

DARBE GİRİŞİMİ

Ibrahim Karavelioğlu
15 Temmuz · 
 

Mit tırlarını durduran "abd" 15 temuz da darbe girişimi yaptı. 
Şehitlerimizin mekanı cennet olsun.

İbrahim Karavelioğlu

28 Haziran ·

Tuncay Özkan, Demirtaş’ı ziyaret ettikten sonra, Demirtaş’ın çok güzel düşünceleri var demişti.

Yürüyüş öncesi ilk adımlardan biri atılmıştı, ikincisi ise, 15 Temmuz darbe girişimini sulandırma faaliyetinin başlatılmasıydı. CHP o günler de kontrollü darbe söylemlerini yaygınlaştırmıştı.

Yürüyüşün temeline oturan, PKK ve Feto’culara özgürlük istemi açıkça ortaya çıkmıştı. Nato da Fetö darbe girişimi yapmadı diyerek, ABD'nin de yürüyüşü birlikte tezgâhladığını anlamıştık.

Ayrıca Türkiye de adalet yok bize yardım edin diyen Kılıçtaroğlu Agit’den yardım da istemişti.

Sonuçta hak hukuk adalet yürüyüşü Maltepe ceza evi önünde yapılan mitingle son buldu. 105 bin kişiye özgürlük istenmişti.

Sonrasın da medya da, HDP Türkiye’nin partisi olacak elmalı şekeri verildi. Sonuçta Apo’nun Öcalanları parlamentoya yeniden CHP'nin sayesin de CHP’nin de oylarıyla seçimi kazandı.

CHP seçmeni bu şekil de uyuşturuldu. Bölünmeyi bile kabul eder hale getirildi." Doğu Perinçek " bu yüzden bonzai yakıştırması yapıyor.

Yorum:

TC Beysun Tankut: Haksız da değil.

İbrahim Karavelioğlu

25 Haziran ·

Kontrollü darbe diyen CHP, batıyla Nato’yla birlikte olacağız derken sarayın duvarına tosladı, AKP daha az milletvekili çıkarırken, HDP'ye barajı aştıran CHP MHP'nin ve iyi partinin de barajı aşmasına da önemli rol oynadı. Milli duyguları çöpe atan CHP, kırmızı çizgileri de kaldırmıştı. 
Dersim, Seyid, Said derken, eşit vatandaşlık açılımı meclise getirme arzusu dersim diretmesi Cumhuriyetle hesaplaşma manevraları, Kemalist vekilleri liste dışı bırakması sonucu, Erdoğan’ın da Cumhurbaşkanı seçilmesine vesile oldu.