Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

İbrahim Karavelioğlu

6 Eylül · 

 

Vatandaş memleketin durumundan memnun değil.

1946 yılından bugüne taş üstüne taş konmadı derken menfasız siyaset olmaz aklıyla hareket etmeye devam ediyorlar. Menfaatsiz siyaset yapan yok diyenler, Devletin bekasını ikinci plana attıklarından haberleri de yok.

Yaklaşık 70 yıldır yerin de sayan' Türkiye, yeniden servi yaşıyor, kısacası 70 yıldır verilen oylar boşa gitmiş. Bir başka açıdan bakarsak bakanımız 125 yıl geriye gittik ya da gerideyiz demişti.

Türkiye de siyaset yapan partiler her türlü tavizi vermeye devam ediyor. Tarikatlara yakınlık, bölücülerle ittifak, Nato aşkları ve Feto’yla ilişkiler gibi, ancak "vatan partisi" tam tersi hukukun üstünlüğü, tarikat cemaat mensuplarına yasak konması, Türkiye’nin Ankara’dan yönetilmesi, terörle etkin mücadele ve yeniden Türk mucizesi yaratmak için üretim ekonomisini kuracağım diyor.

Bu partilerden sadece Vatan Partisi liyakat uygulamasını getirebilir. Diğerleri tarikat cemaat mensuplarıyla siyaset yaptıkları için yeni Feto’ları devletin kurumlarına yerleştirir.

Biz tarikatlara özgürlük istiyoruz ama devlet kurumların da istemiyoruz diyenler yalancıdır. 
Özgürlükçü laiklik diyenler laikliğin özgürlük olduğunu bal gibide biliyorlar.

İbrahim Karavelioğlu

11 Ağustos · 

 

Osmanlı Devleti 1913 yılın da yabancılara karşılığı olmayan' toprak satışının önünü açıyor. Sonuç olarak İsrail devleti kuruluyor. Bu çıkan yasa borcu olan Osmanlıya bir dayatmanın sonucudur.

Bugün de yabancı bir kişiye 600.dönüm toprak satışı yapılabiliyor. Bu satışların da karşılığı yoktur. Karşılığı olmayan bu yasayı Anayasa Mahkemesi neden iptal etmemiş? Türkiye’nin tapusu Türk milletine ait değil mi?

Türkiye bu konu da neden duyarsız kalmaya devam ediyor.

Aşk Partisi bu konu da yeterli duyarlılığı gösterirken' diğer partiler neden sessiz kalıyor. Batıyla Nato’yla birlikte olmanın anlamı, karşılığı olmayan anlaşmalara boyun bükmek mi?

Sözde ülkücü sözde Atatürkçü olan partiler, siz bir hiçsiniz.

İbrahim Karavelioğlu

10 Ağustos · 

 

Osmanlının paraları üreten ülkelere gitmiş. Parası bitince de "Osmanlı'ya veresiye defteri açmışlar." Sonra da eyaletlere bölmüşler. O da yetmemiş parçalamışlar.

Bugün de Türkiye'nin paraları üreten ülkelere gitmiş, sonra da Türkiye'ye veresiye defteri açmışlar. Sıcak sıcak borç paralar gelmiş, borcu yeni borçla ödeyen Türkiye, artık oynak kur da yeni faizli dolar borç bulamaz olmuş. Şimdi de tefeciler, papaz üzerinden pazarlıklara başlamışlar.

Yorum: Aşk Partisi Genel Başkanından geldi..

Servi yeniden yaşarken güneş gündeşlioğlu siteler hani bize yok mu birşeyler den doğacak.

İbrahim Karavelioğlu

8 Ağustos · 

 

Karadeniz de kara gün üreticilerin Sergende ki fındıkları da sele kapılmış. Köprüler de yıkılmış. Geçmiş olsun ordu halkına.

İbrahim Karavelioğlu

9 Temmuz ·

Denetimsiz ray döşenmesine göz yumanlar, Çorlu’daki kazadan sorumludur. Denetimi yapan yargılanmalıdır.