Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Susurluk, faili meşhurlar, gute, kimyasal silah.

ABD'nin Türkiye’de bulunan ajanları, yazar çizerleri medyası ve diğer tarikat cemaat örgenlemeleri bitmeden Türkiye düze çıkmaz. 

Katledilen araştırmacı yazarlarımızın ve diğer yurtsever komutanlarımızın, siyasilerimizin, bilim adamlarımızın katilleri halen bulunamadı. 

1996 yılındaki susurluk çetesi de bulunamadı, bu çeteler neden bulunamadı? Sorusunun cevabı ise ABD'nin Türkiye’de her şeye hâkim olduğunu gösteriyor. 

Susurluk soruşturma kapsamında, iç işleri Bakanı Meral Akşener’e bir soru sorulmuş. Sn Akşener derin devlet mi var?
Akşener Hayır yok cevabını vermişti. Sonuç olarak 28 dosya hazırlayan Akşener bir sonuç elde edemedi. Devlet Bahçeli de Akşener’e faili meçhullerin hesabını versin demişti. Akşener bu konuda açıklama yapmalıydı. 

ABD’nin guta da kimyasal silahtan bahsetmesi ve sivillerin öldürüldüğünü iddia etmesi de külliyen yalandır. Körfez savaşında Saddam da tehlikeli kimyasal silahlar var demesiyle bugün Guta’daki iddiaları aynı hikâyedir.

CNN TV’nin Alaska’da Betrole banan karabatağı körfezde petrole banmış gibi gösterdiğini unutmadık. Karabatak sahnesi duygu yüklüydü. Kimyasal silah kullanılan bir bölgede uzun savaşlar olmaz insanlar hemen o bölgeden uzaklaşır ve savaş kısa sürer. Bu senaryolara alet olanları görüyoruz sosyal medyada.

14 Mart 2018, 15.58

 İbrahim KARAVELİOĞLU